Korepetycje we Wrocławiu

Tel. 601 691 501

Tel. 71 797 55 50

Korepetycje we Wrocławiu

Szukasz profesjonalnych zajęć z przedmiotów szkolnych na terenie Wrocławia? Ciągle przeglądasz ogłoszenia korepetycji, i nie wiesz, na co się zdecydować? MOOSE Polecane korepetycje to najlepsza gwarancja wykwalifikowanej kadry, elastycznego podejścia do każdego klienta i maksymalnie komfortowych warunków współpracy. Poznaj bogatą ofertę: e korepetycje, korepetycje z dojazdem do domu, indywidualne lub w małych grupach.

Korepetycje we Wrocławiu dla wymagających

Edukacja to długi i wieloetapowy proces – to naturalne, że w niektórych momentach potrzebujesz pomocy. Może przed Tobą jest ważny egzamin, a może po prostu chcesz przećwiczyć swoje umiejętności pod czujnym okiem doświadczonego nauczyciela. Niezależnie od Twoich potrzeb, jesteśmy tu, by na nie odpowiedzieć! Działamy w branży od lat i wiemy, jak wybrać najlepszych nauczycieli i skutecznie skontaktować ich z oczekującymi pomocy uczniami.

Dlatego możesz przestać przeglądać ogłoszenia korepetycji - zajęcia z MOOSE Polecane korepetycje to strzał w dziesiątkę! Oferujemy lekcje dla maturzystów, ósmoklasistów szykujących się do egzaminów, a także dla wszystkich pozostałych osób pragnących poszerzyć lub utrwalić wiedzę z zakresu przedmiotów szkolnych.

E korepetycje, elastyczny terminarz, różne grupy

Stawiamy na elastyczność, dzięki czemu bez problemu pogodzisz korepetycje z innymi zajęciami. W razie nagłych sytuacji możesz odrobić lub przełożyć zajęcia – rozumiemy, że nie wszystko da się zaplanować. Do wyboru masz lekcje trwające godzinę lub półtoragodzinne. Ta dłuższa opcja sprawdzi się przy solidnych powtórkach, pozwoli też skutecznie przyswoić i utrwalić nowy materiał.

Wolisz uczyć się sam na sam z nauczycielem, czy w gronie bliskich znajomych? Możesz wybrać jedną z tych opcji. Pierwsza pozwala osiągnąć maksymalne skupienie i zapewnia wysoką efektywność. Druga to gwarancja komfortowej atmosfery dla osób ceniących sobie naukę razem z przyjaciółmi. Korepetycje grupowe są też tanią propozycją, ponieważ koszt zajęć rozkłada się na więcej osób.

Starannie wyselekcjonowani nauczyciele

Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz zastanawiać się nad kwalifikacjami nauczycieli. Ciężko pracujemy nad tym, by w gronie korepetytorów znalazły się jedynie najlepsze osoby. Prowadzimy wieloetapową rekrutację, podczas której kandydaci muszą wykazać się nie tylko wiedzą i doświadczeniem pedagogicznym, ale i zdolnościami komunikacyjnymi.

Mobilni nauczyciele – bezpłatny dojazd do domu!

W większości przypadków naszym uczniom możemy zagwarantować bezpłatny dojazd nauczyciela do domu. Możesz też umówić się z nauczycielem w innym dogodnym miejscu np. w kawiarni niedaleko Twojego miejsca zamieszkania. Zależy nam na tym, by nauka odbywała się w jak najbardziej komfortowych warunkach.

W naszej bazie znajdują się nauczyciele z różnych dzielnic Wrocławia. Dzięki temu możemy zapewnić bezpłatny dojazd i oszczędzić Twój cenny czas. Sprawdź ofertę korepetycji w swoim mieście i przekonaj się, jak szybko i efektywnie możesz odnieść sukces! Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta lub do wypełnienia formularza dostępnego online.

Wszystkie korepetycje we Wrocławiu

FAQ

Zapisanie się na kurs do Moose Polecane Korepetycje jest bardzo proste! Możesz zadzwonić do najbliższego oddziału lub napisać wiadomość e-mail. Dane znajdziesz na naszej stronie internetowej, po wybraniu konkretnego miasta. Oprócz tego na naszej stronie internetowej umieściliśmy krótki formularz kontaktowy. Wystarczy, że go wypełnisz, a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i odezwiemy się do Ciebie!

Posiadamy oddziały naszej szkoły w wielu miastach w Polsce. Działamy w poszczególnych rejonach i to w nich bezpośrednio rekrutujemy kandydatów na nauczycieli. Dbamy o to, aby przydzielając korepetytorów dla konkretnych uczniów, zwrócić uwagę na odległość jaką będą musieli przebyć, aby dotrzeć do kursanta i aby ta odległość była jak najmniejsza. Dzięki temu, możemy sobie pozwolić na pokrycie kosztów dojazdu i nie obciążanie nimi klienta.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów i dlatego posiadamy elastyczną ofertę. W zależności od potrzeb lekcje w naszej szkole trwają 60 lub 90 min. Nasi nauczyciele udzielają także korepetycji online.

Adres

Oddział we Wrocławiu

Św. Elżbiety 4, 3 piętro
50-111 Wrocław

Tel. 601 691 501

Tel. 71 797 55 50

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00

Numer konta bankowego

84 1240 3464 1111 0010 6710 9239

Sprawdź cenę swoich korepetycji

Uzupełnij listy powyżej aby poznać cenęŁadowanie...